הלוואות בערבות מדינה

ניתן לראות כי בתקופה האחרונה הלוואות בערבות מדינה צברו ביקוש ופופולריות רבה, ומהוות כלי אשראי מבוקש במיוחד עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים ברחבי הארץ. הלוואות בערבות מדינה מהוות כיום אחוז משמעותי מסך האשראי אשר מוענק לעסקים, ותורמות באופן ניכר לצמיחה במשק הישראלי. למעשה, המטרה של הלוואות בערבות מדינה היא לעודד יזמים לפתוח עסקים שונים ובכך להעניק מקומות עבודה חדשים, וכמובן לתמוך בעסקים השונים אשר זקוקים להלוואה בתנאים נוחים ואטרקטיבים. הלוואות בערבות מדינה הינן הלוואות ארוכות טווח בדרך כלל, אשר מתקבלות מהבנקים אשר נמצאים בשיתוף פעולה עם הקרנות השונות. בנקים אלה למעשה מעניקים את ההלוואה לעסק, ומקבלים את הבטחת המדינה ואת ערבותה על הסכום העיקרי של ההלוואה, אשר עומד על בין שבעים אחוזים לתשעים אחוזים. כסף נזיל מתמחים בקבלת הלוואה בערבות המדינה עבור עסקים קטנים ובינוניים ומעניקים לכל לקוח שירות מהיר ומקצועי.

 

כמו כן, כיום קיימים שלושה מסלולים עיקריים לבקשת הלוואות בערבות מדינה:

 

  1. יזמים אשר מעוניינים להקים עסק חדש ולקבל את ההלוואה ישנו מסלול ייעודי אשר נועד למי שנמצא לקראת הקמת עסק או בשלבים המתקדמים של הקמתו. במקרה זה מומלץ לפנות ולבקש את ההלוואה עוד לפני ביצוע ההתחייבות הכלכלית, זאת על מנת להבטיח כי לבעל העסק קיים ההון הנדרש לצורך הקמתו והרצתו של העסק. למעשה, על בעל העסק להציג כי יש ברשותו הון עצמי בשיעור של עשרה אחוזים מהסכום המבוקש של ההלוואה על מנת לקבל את האישור להלוואה.

  2. בעלי עסק אשר מעוניינים לשדרג את העסק: מסלול זה נועד עבור בעלי עסקים אשר שואפים לשדרג את העסק שלהם הן על ידי ציוד חדש, מלאי חדש, או מעבר למקום גדול יותר. במקרה כזה, נדרשת מבעל העסק הוכחת כוונות השתתפות עצמית אשר עומדת על גובה של עשרים וחמישה אחוזים.

  3. בעלי עסק אשר נקלעו לקשיים: מסלול זה מיועד לבעל עסק אשר חווה בעיות מימון ואשראי. חשוב לציין כי מסלול זה מיועד למי שנמצא בקושי זמני בלבד, ויש באפשרותו להוכיח כי ביכולתו להחזיר את ההלוואה.

 

כסף נזיל בהנהלת מתי סניור מעניקה לכל לקוח שירות חכם, מהיר ואפקטיבי אשר מעלה באופן משמעותי את הסיכוי לקבלת הלוואה והופך את כל ההליך הבירוקרטי לפשוט וקצר יותר.